ÜRÜNLERİMİZ

Led Ekran Sistemleri

En iyisi görüntü kalitesi sunan profesyonel sınıf ekranlarla desteklenen bu bu sistem, işletmelerde ortaya çıkan yaratıcı fikirleri hayata geçirir ve bu sayede ilgi çekici, bilgilendirici ve eğlendiren içerikler sunulmasını sağlar.

Videowall

Daha ince kenarlara sahip Videowall ekranlarla birinci sınıf görüntü deneyimi yaşayın. Videowall ekranların geniş görüş açıları sayesinde, izleyiciler ekranın karşısında durmasa bile içerik kolayca görülebilir. İzleyiciler, Videowall düzeni veya konumu ne olursa olsun net ve doğru görüntü deneyimi yaşar

Dijital Kiosk

LED ekranlar, hedef kitleye çekici mesajlar verebildiği için giderek daha popüler bir araç haline geldi. Farklı donanımlara sahip LED ekranlar esnek tasarım seçeneklerini ve her ortamda verimli çalışmayı bir araya getiriyor.

 

Digital Sign

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Led Ekran Kiralama

En iyisi görüntü kalitesi sunan profesyonel sınıf ekranlarla desteklenen Display Totemler, işletmelerde ürün, hizmet tanıtımları yapmanıza olanak tanır. Ayrıca farklı tasarımlara sahip interaktif Kiosklar bir çok alanda işlerinizi kolaylaştırır.

Pixel Led Proje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

REFERANSLARIMIZ